facebook_pixel_id

Довідка

Для експертів та медзакладів
Як додати ще одну спеціалізацію фахівцю?
add_circle_outline

Зверніться до тех. підтримки платформи розпочавши чат з менеджером. Або відкрийте розділ «Зворотній зв'язок». У наданій формі опишіть свою пропозицію та додайте підтверджуючі документи вашої додаткової спеціалізації, а саме: диплом та ліцензію лікаря. Натисніть «Надіслати».

Як замовити медичну послугу в режимі «Страховий випадок»?
add_circle_outline

Якщо клієнт має страховий поліс, у нього з’являється можливість забронювати послугу «Страховий випадок». Під час бронювання послуги необхідно вказати номер поліса для того, щоб впевнитися, що послугу буде отримано шляхом його використання. Але компенсація коштів відбувається тільки через страхову компанію. MyHeal не несе відповідальності за взаємовідносини користувача і страхової  компанії.

Як зареєструватися лікарю-експерту?
add_circle_outline

Під час реєстрації на платформі оберіть свою роль: лікаря, сімейного лікаря. Завантажте усі вказані документи та натисніть «Зберегти». Очікуйте підтвердження.

Що таке трансляції?
add_circle_outline

Онлайн трансляція у MyHeal  - це процес передачі, Youtube трансляції в реальному часі. Тож провідні спеціалісти медичної галузі, які зацікавлені отримувати новини та наукову інформацію у сфері медицини, будуть мати можливість переглядати наукові конференцій, лекції, новини фармацептії з подальшим збереженням їх в бібліотеці платформи. 

Як лікарю створити направлення?
add_circle_outline

В особистому профілі перейдіть до категорії Направлення на аналізи та натисніть Створити нове направлення з правої сторони екрану. Оберіть з випадаючого списку потрібного пацієнта. Поля з електронною адресою та номером телефону пацієнта заповнюються системою автоматично. Тому Вам залишається тільки обрати Категорію направлення, тобто який аналіз має здати пацієнт (можна відразу вказати декілька аналізів). Додати місце проведення та дату назначенного аналізу та натиснути Створити. Тепер ви можете переглядати список направлень створених для пацієнтів.

Що таке Новини клініки?
add_circle_outline

MyHeal це потужний інструмент рекламної підтримки та створення позитивного іміджу клінік. Завдяки постійній трансляції новинного контенту, платформа регулярно інформує користувачів про нові досягнення клінік, їх переваги та спецпропозиції. Ділиться з користувачами усім! Пишіть корисну інформацію як вберегтись від хвороб, які є способи і засоби лікування, розповідайте про цікаві випадки з медичної практики. Інформуйте про процедури у вашій клініці, який від них ефект, додавайте фото до/після, аргументуйте чому ви кращі. Створюйте професійний контент для колег-медиків, пишить про лікарів та їхню справу.

Як лікарю створити послугу?
add_circle_outline

Перед тим як створити послугу, необхідно попередньо зробити два наступні кроки:

  1. Створити свій графік роботи.

Для цього перейдіть у боковому меню в категорію “Графік прийомів” (відразу ж у цьому розділі натиснувши на кнопку “?”  ви зможете переглянути детальну покрокову інструкцію “Як створити робочий графік”.

  1. Заповнити поле “Освіта”.

Це можливо зробити у налаштуваннях особистого профілю — у відповідному полі.

Після цього, у розділі Мої послуги вкажіть назву нової послуги, її опис, тривалість та вартість. Ви можете створювати безкоштовні акційні послуги, щоб залучати більше постійних пацієнтів. Пам’ятайте — детальні інструкції можна знайти натиснувши на іконку “?” у розділах платформи.

Зверніть увагу, що після створення послуги вона буде автоматично відправлена на модерацію. Після її підтвердження експерту потрібно буде активувати цю послугу перейшовши за відповідним посиланням у сповіщеннях. Або активувати послугу у розділі меню Послуги натиснувши на іконку меню в правому верхньому куті.

Скільки коштує реєстрація на платформі та послуги лікарів?
add_circle_outline

Реєстрація для користувачів та експертів на платформі є безкоштовною!

Кожен фахівець самостійно вказує ціну за свої послуги. Наразі розділ “Сейф” знаходиться в активні розробці, тому рекомендуємо здійснювати розрахунок за послуги за межами платформи. Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Як лікарю отримати доступ до локального медархіву пацієнта?
add_circle_outline

На платформі MyHeal, користувач може відкрити певному лікарю, на певний проміжок часу доступ до всіх або тільки до окремих документів зі свого локального сховища.

Щоб надіслати запит на отримання доступу до локального медархіва пацієнта, експерту необхідно перейти у категорію “Мої пацієнти”. Обрати зі списка бажаного клієнта/пацієнта та натиснути на зелену кнопку “Медархів”. Користувачу прийде відповідний запит та після його підтвердження лікарю відкриється доступ до медичних файлів пацієнта. Зверніть увагу, що наразі функція доступу до архіву пацієнта під час відеозв’язку недоступна. Радимо дивитися медичні записи у архіві до або після консультації.

Покрокова інструкція для сімейних лікарів по використанню MyHeal
add_circle_outline

Ознайомитися з інструкцією можна тут

Як керувати послугами/бронюваннями та як починається відеоконсультація на платформі?
add_circle_outline

При створенні та редагуванні послуги вона автоматично буде відправлена на модерацію. Після підтвердження послуги адміністратором вона стане активною і буде доступною для бронювання. Для того, щоб зробити послугу недоступною та забрати її зі сторінки профіля, відкрийте меню та натисніть “Деактивувати”.

Пацієнт може забронювати активну послугу у доступні робочі години, що були зазначені Вами у робочому графіку на сторінці профіля.

Після нового бронювання послуги Вам надійде сповіщення. Заброньована послуга потрапляє в графік прийомів. Для підтвердження бронювання натисніть на неї у графіку, перейдіть на сторінку бронювання та оберіть “Підтвердити”. Не підтверджені бронювання будуть забарвленні у графіку помаранчевим кольором.


Для того, щоб розпочати послугу, у зазначений час перейдіть на сторінку відеоконсультації. Це можна зробити зі сторінки послуги через “Графік прийомів” або натиснувши на сповіщення, яке з’явиться, коли розпочнеться послуга.

Зазначте, відео консультації у мобільному додатку працюють у тестовому режимі. Для стабільного відеозв'язку, рекомендовано використовувати веб версію MyHeal у браузері Chrome.

Після завершення послуги, Ви зможете залишити висновок для пацієнта на сторінці послуги. Відео з послуги буде збережене та доступне для повторного перегляду для Вас та Вашого пацієнта.

Як зареєструватися медзакладу на MyHeal?
add_circle_outline

1 Натисніть на кнопку “Реєстрація”, яка знаходиться на головній сторінці, у верхньому правому кутку поряд з кнопкою “Вхід”.

2 Далі Вам відкриється модальне вікно, де потрібно буде обрати будь-яку роль, із запропонованих.

3 У формі реєстрації введіть свою електронну пошту та придумайте пароль. Або скористайтеся швидкою реєстрацією через соцмережі.

Зверніть увагу!
*Якщо Ваша клініка вже зареєстрована у eHealth, будь ласка, здійснюйте реєстрацію на платформі MyHeal використовуючи ту саму електронну адресу, вказану при реєстрації у eHealth.


4 Якщо реєстрація відбувалася через електронну пошту - обов’язково підтвердіть її, перейшовши за відповідним посиланням у листі від MyHeal.

5 Опісля Вам відкриється профіль на платформі. Натисніть зверху на особистий кабінет, де відкриється меню, у якому потрібно вибрати “Реєстрація медзакладу”.