facebook_pixel_id

Моніторинг та профілактика здоров'я з MyHeal

MyHeal – безкоштовний онлайн-органайзер стану здоров'я людини та її рідних і близьких!

Це єдиний інноваційний інструмент для моніторингу будь-яких змін в організмі й, відповідно, попередження виникнення захворювань. Функціонал сервісу дає можливість швидко отримати кваліфіковану допомогу медичних спеціалістів з України та всього світу.

Переваги Електронної медичної картки MyHeal:

 • Користування усім функціоналом MyHeal абсолютно безкоштовне!
 • Система моніторингу автоматично генерує для людини графік необхідних досліджень і аналізів з урахуванням статі, віку, перенесених хвороб та шкідливих звичок.
 • Результати досліджень потрапляють до особистого медичного архіву користувача, сюди ж додаються оцифровані старі паперові документи. Доступ до цього архіву є тільки у користувача, який може відкрити його лише для лікаря, консультанта або фахівця, яких обирає самостійно через цей сервіс.
 • Користувач отримує можливість організовувати термінові онлайн-консультації з обраним лікарем в будь-який час і з будь-якого місця. Спілкування не обмежується чатом, можна скористатись аудіо- чи відеозв'язком.
 • Користувач може слідкувати за здоров’ям членів своєї родини, створити для них окремі акаунти та зробити їх своїми підопічними, а також самостійно керувати їх профілями на MyHeal. 

Профілактика здоров'я. Скринінг і Моніторинг для пацієнтів

Медична онлайн-платформа дозволяє користувачу не лише отримувати онлайн консультації, а й проводити заходи  профілактики.

Програма моніторингу стану здоров'я людини є втіленням всім відомої істини - запобігти хворобі легше, ніж її лікувати. Сучасна медицина, за допомогою діагностики, здатна оцінити ризики виникнення важких форм захворювань, за багато років до появи перших ознак (симптомів) цих захворювань, які можуть привести до небезпечного процесу переходу в хронічні стани та летальним результатом в майбутньому.

 

Програма Скринінгу і постійного Моніторингу здоров'я

Наукова праця, створена провідними фахівцями України в області:

  • біохімії
  • медицини
  • фармацевтики
  • медичної інформатики.

 

Дана програма - це величезна база знань і досвід роботи колективу розробників дозволили створити науково обґрунтовану програму постійного моніторингу стану здоров'я людини, з урахуванням віку і статі людини.

Дуже важливим є залучення до процесу скринінгу і постійного моніторингу здоров'я сімейного лікаря, у якого є можливість в залежності від поточних показників пацієнта коригувати індивідуальні параметри програми та давати свої рекомендації для профілактичних заходів. Постійне дотримання і виконання програми моніторингу дає можливість протягом усього життя стежити за фізіологічними процесами, що відбуваються в організмі. У разі відхилень їх від референтних значень - коригувати ці показники, забезпечуючи таким чином хороший стан здоров'я до глибокої старості.

Користуючись цим сервісом, людина отримує можливість завчасно дізнатись про зміни у своєму організмі, отримати фахову консультацію і вчасно попередити виникнення тяжких захворювань!