facebook_pixel_id

ЩО ТАКЕ MyHeal?

MyHeal – це безкоштовний інноваційний та багатофункціональний онлайн-сервіс постійного моніторингу і профілактики стану здоров'я користувачів платформи. За допомогою його системи аналізу персональних показників та своєчасної корекції відхилень кожен зможе попередити тяжкі хронічні захворювання. Сервіс надає можливість користувачеві залучити лікарів України та всієї медичної спільноти світу для кваліфікованих консультацій та лікування. Він дозволить людині (з народження) мати повну інформацію про свій стан здоров'я та зберегти його високі показники впродовж усього життя.

У ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ

Це унікальна система, яка дає людині чітке й достовірне уявлення про стан свого здоров'я та має на меті попередити про можливі ускладнення.

MyHeal постійно інформуватиме вас про поточний стан організму, попередить про небезпеку виникнення хвороби, підкаже, як діяти, щоб мінімізувати ризик.

Допоможе обрати лікаря, який постійно буде на зв'язку. Дозволить отримати своєчасну кваліфіковану консультацію.

Ми живемо в інноваційному світі, який дає можливість створити ефективний інструмент, що буде спонукати людину турбуватися про себе. Він необхідний кожному, хто усвідомлює цінність власного життя.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Програма діє, як ваш сімейний онлайн-лікар.

У своєму кабінеті ви створюєте власну електронну медичну картку.

На основі введених даних – віку, статі, професії, стилю життя, перенесених хвороб, наявних медичних досліджень (які є надійно захищеними) – програма сконфігурує для вас індивідуальний план аналізів та обстежень і буде інформувати про час їхнього проходження.

Обраний вами лікар матиме всю цю інформацію та консультуватиме вас онлайн у будь-який час. При необхідності система дає лікарям можливість проведення віртуального консиліуму, причому приймати в ньому участь можуть фахівці з будь-якої точки світу! Мовний бар'єр – не перешкода, програмою передбачено автоматичний перекладач.

Це – тільки частина можливостей MyHeal!

ЧОМУ ЦЕ ВАМ НЕОБХІДНО

Люди, які почуваються добре, мало замислюються над тим, які процеси відбуваються в їхньому організмі. Свідома необхідність вчасно регулярно обстежуватися є у небагатьох. Але поточне самопочуття не гарантує такого ж у майбутньому. Прелюдія до деяких хвороб може початися сьогодні й непомітно тривати роками. Ви маєте усвідомити: щоб залишатися в безпеці, необхідно постійно слідкувати за собою. Мова йде не тільки про здоровий спосіб життя, хоча він теж важливий.

Постійний моніторинг свого стану та об'єктивна його оцінка фахівцями – надійний шлях до здорового і щасливого життя. І перший крок на цьому шляху – ваш особистий помічник, менеджер і сімейний онлайн-лікар MyHeal.

Простий та зручний у користуванні сервіс має стати невід'ємною складовою сучасної системи охорони здоров'я, забезпечити постійний моніторинг стану власного здоров'я користувача та його близьких, а також гарантувати своєчасну кваліфіковану медичну допомогу спеціалістів для корекції відхилень у показниках стану здоров'я, виявлених в процесі моніторингу.